3248 ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 17 april 2023 -
7100 ETCHING
Sold: SEK 350
Sold den 4 juni 2018 -
5239 Etsning
Nordiska museet. 32x40
Sold: SEK 200
Sold den 16 mars 2009
6094 ETCHING
Signerad, Nordiska museet Stockholm, 43x27 cm
Sold: SEK 100
Sold den 8 september 2008 -
4045 ETCHING
Ulf Stallarholm, Nordiska Museet, 20x49
Sold: SEK 400
Sold den 30 oktober 2006 -
5163 ETCHING
Engberg, Nordiska museet, 30x38
Sold: SEK 100
Sold den 27 mars 2006
1139 Etsningar
Sold: SEK 100
Sold den 4 november 2002